دستگاه هورن و فیکسچر التراسونیک

هورن و فیکسچر التراسونیک یکی از قطعات مورد نیاز  دستگاه آلتراسونیک  و دستگاه جوش اولتراسونیک است. که با توجخ به نوع دستگاه و شخصی سازی مد نظر تولید می شود.هورن التراسونیک چیست؟

تکنولوژی آلتراسونیک  به معنای استفاده از انرژی مافوق صوتی برای تولیدات صنعتی می باشد. همه ما می دانیم که  محدوده فرکانس شنوایی  انسان بین ۲۰ هرتز تا ۲۰ هزار هرتز است. محدوده فرکانسی امواج مافوق صوتی در تکنولوژی التراسونیک ۴۰ کیلو هرتز تا چندین مگا هرتز می‌باشد.

امواج مافوق صوت، کاربردهای زیادی مانند:  لیزر، تخلیه الکتریکی برای بهبود خواص سطحی و افزایش نرخ باربرداری، سنجش فاصله، عمق مخزن، شستشوی دقیق ظروف آزمایشگاهی، تعیین فشار خون بیمار، همگن کردن مواد مذاب، جوشکاری مواد غیر هم جنس، ریخته گری، تراشکاری، فرزکاری، سوراخکاری و … دارد.

جوشکاری فراصوتی در حقیقت یکی از پیشرفته ترین و پرکاربردترین روش های جوشکاری در کشورهای پیشرفته صنعتی قطعات پلاستیکی و برخی از قطعات فلزی است. از این نوع جوشکاری علاوه براتصال قطعات فلزی و پلاستیکی به یکدیگر، می توان برای اتصال فلزات به پلاستیک ها و همچنین اتصال مواد ناهمجنس نیز استفاده می گردد.

دستگاه جوش چرخشی

هورن التراسونیک

آماج سونیک برترین تولیدکننده هورن و فیکسچر التراسونیک

شرکت آماج سونیک برترین تولید کننده دستگاه های اولتراسونیک از جمله: گان دستی ، اولتراسونیک چرخشی، دستگاه تولید ماسک ، جوش پلاستیک اولتراسونیک و… با ۲۰ سال قدمت و همکاری با برترین برندهاست، که تمامی مراحل نیازسنجی، طراحی و ساخت دستگاه، پشتیبانی از تعمیرات و سرویس های سالیانه دستگاه ، آموزش پرسنل و… جزئی از خدمات آماج سونیک میباشد.

برای مشاهده اطلاعات و ویژگی های هر دستگاه و همینطور بررسی کاربردهای هر دستگاه، روی آن ها کلیک کنید.

امتیازات آماج سونیک در صنعت تولید دستگاه هورن و فیکسچر التراسونیک

شرکت آماج سونیک برترین تولید کننده دستگاه های اولتراسونیک از جمله: گان دستی ، اولتراسونیک چرخشی، دستگاه تولید ماسک ، جوش پلاستیک اولتراسونیک و… با ۲۰ سال قدمت و همکاری با برترین برندهاست، که تمامی مراحل نیازسنجی، طراحی و ساخت دستگاه، پشتیبانی از تعمیرات و سرویس های سالیانه دستگاه ، آموزش پرسنل و… جزئی از خدمات آماج سونیک میباشد.

تجارب آماج سونیک

بيش از ۳۰ سال تجربه در زمينه تولید و تعمیر دستگاه آلتراسونيک

گارانتی و خدمات پس از فروش آماج سونیک

گارانتی و خدمات پس از فروش

مشاوره رایگان آماج سونیک

مشاوره رایگان در جهت خرید و سفارش محصول مورد نیاز
نصب و راه اندازی رایگان

برای مشاوره رایگان ، دریافت اطلاعات تکمیلی دستگاه ها و ثبت سفارش با آماج سونیک تماس بگیرید.

تماس با آماج سونیک

هورن دستگاه التراسونیک چیست و فیکسچر چه کاربردهایی دارد؟

Horn در حقیقت قطعه‌ای فلزی با تراشکاری بسیار با دقت است که عملیات نهایی جوش التراسونیک را خاتمه می دهد. این قطعه می تواند انرژی الکتریکی را توسط ژنراتور به پیزو الکتریک که بر روی ترانسدیوسر نصب شده منتقل شده، را به انرژی فراصوت تبدیل نماید.

جنس هورن التراسونیک و فیکسچر از چیست؟

Horn آلتراسونیک می‌تواند از متریال های گوناگونی از جمله: فولاد ، آلومینیوم و یا تیتانیوم ساخته شود. هرکدام از این متریال های مورد استفاده شده در ساخت هورن التراسونیک کاربرد خاص خود را در صنعت جوش التراسونیک ایفا می کند.

همچنین قیمت و عمر یکی از مهم‌ترین عوامل در انتخاب جنس مورد نظر برای هورن های التراسونیک به حساب می آیند. برای مثال اگر قصد داشته باشیم به ترتیب قیمت متریال های تشکیل دهنده ی هورن های التراسونیک را با یکدیگر مقایسه کنیم، باید بگوییم هورن التراسونیک جنس آلومینیومی ارزان ترین و تیتانیومی گران‌ترین نوع هورن به حساب می آید.

همچنین درصد کربن و فرایند حرارتی بر روی جنس فولادی تاثیر بسیار زیادی در خروجی جوش التراسونیک دارد. به عنوان مثال فولاد گرم کار یا فولاد boz از انواع فولادهای مورد استفاده است، اما آنالیز دقیق آن‌ها می‌تواند خاص تر باشد.

انواع هورن التراسونیک از نظر ظاهر:

طراحی هورن‌ التراسونیک می‌توانند به اشکال مختلفی با توجه به خروجی دلخواه مشتری تغییر کنند. برای مثال رایج‌ترین نوع این هورن ها برای دستگاه تولید ماسک بدنه زن و یا کش زن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ، هورن مستطیلی شکل است که در ابعاد ۱۱*۲ ، ۱۴*۲ ، ۱۵*۲ یا ۱۷*۲ می باشد. البته ناگفته نماند انواع دیگری از جمله هورن با سطح مقطع دایره ‌ای برای دستگاه کش زن پنوماتیک یا دستی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خدمات ساخت قالب جوش پلاستيك (هورن ) و فيكسچر و فروش هورن التراسونیک در آماج سونیک:

شرکت آماج سونیک با بهره گيري از تكنولوژي هاي نرم افزاري و سخت افزاري  يكي از معدود دارندگان فناوري ساخت هورن (سونوترد) جوش پلاستيك اولتراسونيك   ۱۵ ، ۲۰ و ۳۰ كيلوهرتز (به صورت كاملا علمي) در ايران، خاورميانه و آسيا مي باشد.اين شرکت با بهره گيري از تكنولوژي هاي نرم افزاري و سخت افزاري  يكي از معدود دارندگان فناوري ساخت هورن (سونوترد) جوش پلاستيك اولتراسونيك   ۱۵ ، ۲۰ و ۳۰ كيلوهرتز (به صورت كاملا علمي) در ايران، خاورميانه و آسيا مي باشد.اين خدمات براي  دستگاههاي جوش اولتراسونيك تايواني، كره اي ، دستگاههاي جوش اولتراسونيك  برانسون، دوكين، مكاسونيك و ساير دستگاههاي جوش اولتراسونيك استاندارد ميباشد.

قیمت هورن و فیکسچر در آماج سونیک:

باتوجه به این موضوع که قیمت هورن و فیسکچر التراسونیک به عوامل زیادی مرتبط است، بهتر است برای اطلاع از قیمت های دقیق این دستگاه، با کارشناسان فروش شرکت آماج سونیک تماس حاصل فرمایید.

خرید هورن و فیکسچر التراسونیک

هورن و فیکسچر التراسونیک یکی از قطعات مورد نیاز  دستگاه آلتراسونیک  و دستگاه جوش اولتراسونیک است. که با توجخ به نوع دستگاه و شخصی سازی مد نظر تولید می شود.

قبل از اقدام به خرید هورن و فیکسچر و انواع دستگاه های آن بهتر است به طور کامل با نحوه کارکرد آنها آشنا باشید. همچنین آشنایی با انواع برند ها و قابلیت آنها باعث میشود تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. شرکت صنعتی آماج سونیک ارائه دهنده انواع دستگاه اولتراسونیک با بهترین قیمت و کیفیت در خدمت مشتریان عزیز میباشد. برای مشاهده قیمت ، سفارش تولید دستگاه های آلتراسونیک یا خرید دستگاه های اولتراسونیک آماده با کارخانه آماج سونیک یا نمایندگی فروش دستگاه التراسونیک آماج سونیک در ارتباط باشید.

برای مشاوره رایگان ، دریافت اطلاعات تکمیلی دستگاه ها و ثبت سفارش با آماج سونیک تماس بگیرید.

تماس با آماج سونیک

4.8/5 - (5 امتیاز)